KONST / Litografier / Grafiskt blad 15042084
nr 1504 2084
Carl Johan De Geer
(f. 1938), Sverige
Grafiskt blad, "Mandrake finns inte mer". Signerad, numrerad 96/290. Bildmått: 59x64 cm, yttermått inklusive ram: 75x78 cm
Kondition: inga anmärkningar
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:41:20
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
21 nov
Carl Johan De Geer
Läs mer om Carl Johan De Geer